Royal Canin Maxi Junior

Royal Canin Maxi Junior

Vyberte produkt:

15kg 1 458,00 Kč vč. DPH

Kompletní krmivo pro štěńata velkých plemen od 5 do 15 měsíců.

Dotaz k výrobku Odeslat e-mailem Zpět

Kompletní krmivo pro štěńata velkých plemen od 5 do 15 měsíců.

Tato druhá fáze růstu je charakterizována postupným ustálením. Váhový přírůstek se snižuje a růst do výšky se zpomaluje, ale vývoj kostry štěněte a tvorba svalové hmoty pokračují dalších 10 měsíců.

 

Přírůstek svalové hmoty bez ztráty kontroly hmotnosti.

Od pěti měsíců je stavba kostí a kloubů téměř kompletní. Ale jeho růst není ani zdaleka ukončen: vstupuje do fáze tvorby svalů, které stále vyžaduje větší příjem energie než v dospělosti. Tento příjem energie musí být ale přísně kontrolován, aby nedošlo k nadváze štěněte a tím k deformaci jeho kostry. Během tohoto období trávící ústrojí dozrává a proto můžete Vašemu psovi předkládat větší dávky krmiva a uspokojit tím jeho chuť k jídlu.

 

Zajištění pevné kostry a zdravé klouby pomocí optimálního množství vápníku (200 až 400 mg na kilo tělesné hmotnosti) a fosforu (0,9%) a přítomnosti chondroitinu a glukosaminu pro ochranu kloubů.

Kontrola váhového přírůstku a zabránění vzniku nadváhy za pomoci sníženého obsahu energie (3948 kcal/kg), ale s dostatečným obsahem bílkovin (32%).

Zvýšení bezpečnosti trávení díky vysoce stravitelným bílkovinám, redukovanému obsahu škrobu (30,5%), nerozpustným minerálům, frukto-oligosacharidům a dužině z cukrové řepy.

Užitečné rady

Podávání nadměrných krmných dávek neuspíší růst ani nezvětší vzrůst vašeho psa, povede zato k rychlé obezitě. Jeho velikost závisí jen a pouze na genetických faktorech, proto se přesně řiďte údaji uvedenými na obalu a psa nepřekrmujte.

Není třeba přidávat do krmiva vápníkové doplňky, je připraveno přesně na míru požadavkům Vašeho štěněte a zvýšením dávky vápník můžete narušit správný růst.

Nezačínejte příliš brzy s cvičením a fyzickou zátěží. Začněte postupně až ve 3 měsících.

 

Složení:

 

Kukuřice, dehydrované kuřecí maso, kukuřičný gluten, živočišné tuky, drůbeží proteinový izolát, řepné řízky, kuřecí játra, rostlinná vláknina, minerální látky, rostlinné tuky, stopové prvky, rybí tuk, sušená vaječná hmota, frukto-oligo-sacharidy FOS, kvasnice, (manano-oligo-sacharidy), taurin, methionin, výtažek měsíčku lékařského (lutein), hydrolizovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolizovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), vitamíny.

 

Jakostní znaky:

Bílkoviny 32%

Tuky 14%

Popel 7,3%

Vláknina 7,2%

Minerály:

Vápník 1,2%

Fosfor 0,9%

Hořčík 0,08%

Vitamíny:

Vitamín A 28000UI/kg

Vitamín D3 1200UI/kg

Vitamín E 500mg/kg

 

Velkosti balení: 1 kg, 4 kg, 8 kg, 15 kg

 

 

KRMIVA ROYAL CANIN

 

Inovace jménem NEW EXCLUSIVE SAVOUR

Řada krmiv MAXI SIZE HEALTH NUTRITION využívá této nové technologie, která od nynějška zaručuje výjimečnou úroveň chutnosti, které bylo dosaženo bez přídavků tuků; této úrovně bylo dosaženo použitím vysoce kvalitních surovin, výživných látek a nových speciálních a okamžitě rozeznatelných přírodních příchutí. Krmivo MAXI SIZE HEALTH NUTRITION proto nyní může uspokojit požadavky všech psů velkých plemen, a to i těch nejvybíravějších jedinců.

 

Struktura a tvar na míru.

Krokety plně odpovídají zásadám Health Nutrition. Jejich tvarem, jejich strukturou a velikostí jsou krokety krmiv MAXI SIZE HEALTH NUTRITION perfektně přizpůsobeny chrupu psů velkých plemen. Jsou vytvořeny tak, aby braly v úvahu významné faktory jako sílu stisku a způsob uchopení, které se liší podle věku. Krokety pro štěňata a zralé psy jsou měkké a dají se zvlhčit, takže se aktivně účastní ve výživě psa.

 

Optimální konzervace.

Krokety MAXI SIZE HEALTH NUTRITION jsou baleny v obalech s kontrolovanou atmosférou. Tato technologie, vyvinutá exkluzivně firmou Royal Canin, zajišťuje dokonalou konzervaci všech výživných látek, vitamínů a ochucovadel.

 

Hlavní problém psů velkých plemen: trávení

Kvůli jejich anatomickým a fyziologickým rysům mají psi velkých plemen sníženou toleranci trávení (tolerance trávení odráží schopnost psa trávit potravu) než malí psi. Tato citlivost se občas projevuje jako vlhká, měkká, objemná a zapáchající stolice. Je nezbytné podávat krmivo, které zajistí větší bezpečnost zažívání.

 

Příčiny této citlivosti:

Menší trávící ústrojí (2,8% tělesné hmotnosti) než u malých psů (7% tělesné hmotnosti), jehož typickým rysem je snížená tolerance trávení.

Vyšší propustnost tenkého střeva a nižší absorpce sodíku vede k vlhčí a měkčí stolici.- Delší fermentace (kvašení) zapříčiněná pomalejším průchodem tlustým střevem.

 

ACTI-DIGEST NEW FORMULA

Inovace pro zajištění bezpečného trávení.

Omezení fermentace v tlustém střevě: Kvalitní semletí surovin zlepšuje jejich stravitelnost a snižuje množství nestrávených zbytků, které by mohly kvasit v tlustém střevě.

Ochrana střevní sliznice: Obsah vlákniny (frukto-oligo sacharidů) a nerozpustné minerály jsou nepostradatelné pro vyváženou střevní flóru.

Lepší konzistence stolice: Dužina z cukrové řepy a postupně fermentovatelná vláknina usnadňují průchod trávícím ústrojím a zlepšují konzistenci stolice.

 

Díky ACTI-DIGESTu má celá řada MAXI SIZE HEALTH NUTRITION zvýšenou bezpečnost trávení, zajištěnou s každým krmením.

 

IMMUNITY BOOSTER

Speciální složení pomáhá vytvářet a zvyšovat obranyschopnost štěněte obřího plemene.

Patentovaný synergický komplex antioxidantů (vitamíny E a C, taurin, lutein) pro posílení imunitního systému.

Mannan-oligosacharidy pro stimulaci výroby protilátek ve střevním hlenu pro omezení tvorby patogenních bakterií ve střevech.

Frukto-oligosacharidy pro vyváženou střevní flóru.

Mastné kyseliny nezbytné pro tvorbu srsti a kůže a s protizánětlivým účinkem na střevní hlen.

Vitamín A a biotin pro tvorbu kožních buněk.

Chelated zinc pro hojení.

Diskuze k výrobku

Vložit příspěvek

 

Vyhledávání

Filtr výrobce

Nejprodávanější výrobky

Royal Canin Giant Adult 15kg

Royal Canin Giant Adult 15kg

Cena s DPH: 1 580,00 Kč

detail...

Royal Canin Maxi Junior

Royal Canin Maxi Junior

Cena s DPH: 156,00 Kč

detail...

Royal Canin Maxi Adult

Royal Canin Maxi Adult

Cena s DPH: 533,00 Kč

detail...

Aktuální článek

Gekončík

Gekončík

22.5.2018

Rychlý kontakt

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi zodpovíme Vaše telefonické nebo e-mailové dotazy.

tel.: 604 991 320
e-mail: obchod-ZAVINOVADLO:vyjedenamiska.cz

Nově nás najdete také na:

Vyjedená miska na Facebooku

PRODEJNA V KAZNĚJOVĚ OTEVŘENÁ... celý článek

NOVINKA NA PRODEJNĚ KAZNĚJOV... celý článek

Krmiva a chovatelské potřeby Vyjedená miska Plzeň
vyrobilo AG25 2010
0