Platinum Natural Oral Care Gel Forte 120 ml

Platinum Natural Oral Care Gel Forte

Vyberte produkt:

Platinum Natural Oral Care Gel Forte 120 ml 1 190,00 Kč vč. DPH

PLATINUM Natural Oral Clean and Care odstraňuje zubní kámen, součastně zabraňuje infekci dásní a potlačuje nepříjemný dech z tlamy psů i koček.

Dotaz k výrobku Odeslat e-mailem Zpět

Produkt PLATINUM Natural Oral Clean and Care je přípravek zubní péče psů a koček. Má trojí účinek. Odstraňuje zubní kámen, součastně zabraňuje infekci dásní a potlačuje nepříjemný dech z tlamy zvířat.

 

Zubní kámen je usazenina vápencového charakteru, která vzniká za silného přispění vyměšovacích kanálků slinných žláz. Tento povlak, který krom toho, že nepěkně vypadá, umožňuje uchycení škodlivých baktérií na zubech a zvyšuje riziko vzniku zánětu dásní. Zánět dásní může znamenat nebezpeční pro Vašeho psa v podobě otoků, krvácení nebo vytvoření takové bolesti, která může znamenat, že Váš pes přestane jíst. V některých případech dokonce vedl zánět ke ztrátě jedno i více zubů.

 

Zubní kámen nelze odstranit pomocí výplachů či klasickým čištěním zubů kartáčkem. Může ho odstranit pouze veterinář pomocí ultrazvuku a speciálních ostrých nástrojů. Téměř vždy se musí zvíře uspat pomocí anestézie. Ta není psům doporučována, pro dlouhé zotavení se i pro závažné vedlejší účinky. V narkóze psi dokonce podstupují riziko smrti. I přes lékařské pokroky je úmrtnost u psů pod narkózou alarmující.

 

Návod k použití:

 

PLATINUM Natural Oral Clean and Care se aplikuje dvakrát denně (ráno a večer) po dobu prvních šesti týdnů aplikace. Po šestém týdnu stačí užívat každé tři dny, aby se zabránilo tvorbě nového zubního kamene.

 

 

 

Aplikace spreje: stříknutí látky přímo na zuby, nejlépe na vnitřní část čelisti. Počet zmačknutí spreje závisí na velikosti psa. Pro menší plemena 2, pro vetší max. 6 zmáčknutí.

 

Aplikace gelu: gel nanesete na dásně prstem nebo malou plastovou lžičkou takovým způsobem, aby se vytvořila milimetrová vrstva.

 

„Žádná voda ani krmivo 30 minut před ani po aplikaci přípravku!!!“

 

Kočky Vám pomůžou při aplikaci sami svým lízáním. Vše co musíte udělat je dát trochu přípravku na jejich tlapky.

 

PLATINUM Natural Oral Clean and Care nepoškozuje zubní sklovinu, protože přípravek neobsahuje žádné trpké kyselé složky.

 

Upozornění: PLATINUM Natural Oral Clean and Care neodstraňuje pigmentové skrvny na zubech.

 

OralClean and Care plus vyšší kombinace aktivních látek

- spolehlivě odstraňuje zubní kámen

- zápach z úst mizí

- uzdravuje infekci dásní

 

Díky vyšší koncentraci aktivních složek dosáhnete neuvěřitelného výsledky v ještě kratší době. Stejné dávkování, stejná aplikace - více intezivní svěžesti i vůně.

 

OralClean+Care Forte je dostupný jako sprej i gel pro kočky a psy.

 

Naše doporučení: nejdříve řadu Classic, poté Forte!!

Kvůli intenzivní vůni a chuti řady FORTE doporučujeme začít nejdříve s klasickou řadou OCC OralClean and Care sprej/gel v příchuti klasik či divoký losos

 

Pokud váš pejsek přijme vůni a chuť klasické řady OralClean and Care, tak již při příští objednávce můžete bez obav objednat řadu Forte.

Diskuze k výrobku

Vložit příspěvek

 

Vyhledávání

Filtr výrobce

Aktuální článek

Gekončík

Gekončík

22.5.2018

Rychlý kontakt

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi zodpovíme Vaše telefonické nebo e-mailové dotazy.

tel.: 604 991 320
e-mail: obchod-ZAVINOVADLO:vyjedenamiska.cz

Nově nás najdete také na:

Vyjedená miska na Facebooku

PRODEJNA V KAZNĚJOVĚ OTEVŘENÁ... celý článek

NOVINKA NA PRODEJNĚ KAZNĚJOV... celý článek

Krmiva a chovatelské potřeby Vyjedená miska Plzeň
vyrobilo AG25 2010
0