Plaque Off Animals

Plaque Off Animals

Vyberte produkt:

Plaque Off Animals 550,00 Kč vč. DPH

Plaque Off je prášek, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen (změkčí zubní kámen, který se pak lépe odstraní kartáčkem, žvýkacími tyčinkami nebo nehtem prstu) a odstraňuje zubní plak.

Dotaz k výrobku Odeslat e-mailem Zpět

Přípravek Plaque Off je nutno podávat dle doporučeného dávkování pravidelně, jinak se problémy se zubním kamenem opět vrátí. Prášek Plaque Off sypejte na granule, konzervy nebo vařenou stravu 1x denně. Přípravek je bez příchuti, ale přijímán velmi dobře. Pro malé psy a kočky vydrží jedno balení Plaque Off 40g až na 8 měs. a pro větší psy na 2 měsíce. Zápach z tlamy mizí přibližně po 2 týdnech a zlepšení by mělo být znatelné po 4 týdnech. Nedojde-li ke zlepšení v tomto období, zvyšte denní dávku.

 

Velikost zvířete Denní dávka Balení (40g)

Psi & kočky do 10 kg 1/2 - 1 odměrka 4 - 8 měsíců

Psi 10 - 25 kg 1 - 2 odměrky 2 - 4 měsíce

Psi nad 25 kg 2 - 3 odměrky 2 měsíce

 

ProDen PlaqueOff Animal je patentovaný, jedinečný přírodní přípravek, vhodný k dentální péči pro psy i kočky. Onemocnění dásní u psů je způsobeno stejným mechanismem jako u lidí. Zápach z tlamy je často první známkou zubního onemocnění.

 

Pravidelné a pečlivé čištění zubů odstraňuje zubní plak a zabraňuje jeho hromadění. Snížením zubního plaku se potlačuje zánět dásní a poškození dásní i zubů. Plak se také může změnit v zubní kámen, což je tvrdá látka, která se ze zubů velmi složitě odstraňuje. Odstranění zubního kamene provádí veterinární lékař. Plak se však vytváří neustále, takže denní čištění je nezbytné v účinné prevenci před zubním kamenem.

 

Složení

ProDen PlaqueOff Animal je výhradně přírodní produkt. Obsahuje typ mořských řas, u kterých byly prokázány speciální blahodárné účinky pro zdraví zubů a dásní. Je k dispozici ve formě sypkého prášku, takže může být do stravy snadno přidán každý den. Je bohatý na přírodní jód, obsahuje důležité vitamíny a minerály a neobsahuje umělá barviva, konzervanty, lepek a cukr. Řasy jsou schváleny WHO (Světová zdravotnická organizace), FDA (Americký ústav pro kontrolu potravin a léčiv) a FAO (Organizace Spojených národů pro potraviny a zemědělství). Schváleno jako GRAS (obecně klasifikováno jako bezpečné).

Diskuze k výrobku

Vložit příspěvek

 

Vyhledávání

Filtr výrobce

Aktuální článek

Gekončík

Gekončík

22.5.2018

Rychlý kontakt

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi zodpovíme Vaše telefonické nebo e-mailové dotazy.

tel.: 604 991 320
e-mail: obchod-ZAVINOVADLO:vyjedenamiska.cz

Nově nás najdete také na:

Vyjedená miska na Facebooku

PRODEJNA V KAZNĚJOVĚ OTEVŘENÁ... celý článek

NOVINKA NA PRODEJNĚ KAZNĚJOV... celý článek

Krmiva a chovatelské potřeby Vyjedená miska Plzeň
vyrobilo AG25 2010
0