Royal Canin Boxer

Royal Canin Boxer

Vyberte produkt:

3 kg 555,00 Kč vč. DPH
12 kg 1 414,00 Kč vč. DPH

Kompletní krmivo speciálně vyvinuté pro dospělé Boxery od 15 měsíců.

Dotaz k výrobku Odeslat e-mailem Zpět

Kompletní krmivo speciálně vyvinuté pro dospělé Boxery od 15 měsíců.

Boxer je stejně silný a odvážný jako trpělivý a hravý. Energie a nadšení z něj činí atleta i oblíbeného domácího mazlíčka. Jeho tělesná stavba vyžaduje na míru vytvořené krmivo.?

 

Historie boxera.

Boxer byl vyšlechtěn v 19. století křížením silné tibetské dogy, inteligentního německého bullenbeisera ("býkohryze") a odvážného anglického buldoka. Boxer je známý jako sportovec a odvážný obranář, ale také jako přátelský domácí tvor, který má velkou trpělivost s dětmi.

Svalová hmota a klouby, o něž je třeba se starat.

Boxer má vysoce vyvinuté svaly a je téměř zcela imunní vůči nadváze. Jelikož je od přírody velmi temperamentní, jsou jeho klouby často vystaveny mechanické zátěži.

Srdeční potíže.

Toto plemeno má sklony ke kardiovaskulárním onemocněním, zejména kardiomyopatii, jež vede k srdečnímu selhání*. S postupem času se srdeční sval oslabí, není schopný stahů a tím pádem i zajištění dostatečného krevního oběhu.

Zvláštní tvar hlavy a čelistí.

Boxer je brachycefalické plemeno (krátká hlava, stejně dlouhá jako široká, se zřetelným výstupkem v obličeji a krátkou tlamou) s dolní čelistí vepředu přečnívající přes horní (prognatismus). Tyto skutečnosti mu velmi ztěžují přijímání potravy.

 

Zachování svalové hmoty a ochrana kloubů prostřednictvím bílkovin, vysoké koncentrace L-karnitinu, chondroitinu, glukosaminu a Omega 6 a 3 mastných kyselin.

Posílení a ochrana správné funkce srdečního svalu kombinací taurinu, L-karnitinu, vitaminu E, luteinu, Omega 6 a 3 mastných kyselin a polyfenolů.

Lepší a snadnější uchopení na míru vytvořených granulí, jejichž velikost a struktura jsou přizpůsobeny brachycefalickým čelistem a tvaru hlavy.?

 

 

Složení:

 

Rýže, dehydrované drůbeží maso, pšeničný gluten, živočišný tuk, kukuřice, rostlinný tuk, dehydrované vepřové proteiny, drůbeží játra, uhličitan vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý monohydrát, čištěná celulóza, řepné řízky, rybí tuk, hexametafosforečnan sodný, L-Carnitine, kvasnice, výtažky zeleného čaje a hroznů, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), lutein, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu), taurin, oxid zinečnatý (ZnO), oxid manganatý (MnO), síran železnatý dihydrát (FeSO4 .2H2O), síran měďnatý pentahydrát (CuSO4.5H2O), selenan sodný (Na2SeO4), jodičnan vápenatý (Ca (IO3)2), vitamin A, D3, E, B1, B2, B6, B12, biotin, niacinamid, kyselina listová, pantothenan vápenatý, cholinchlorid, kyselina l-askorbová, taurin, butylhydroxy-anisol, propylgalat, sorban draselný.

 

Jakostní znaky:

Bílkoviny 28%

Tuky 19%

Popel 7,7%

Vláknina 7%

Minerály:

Vápník 1%

Fosfor 0,7%

Hořčík 0,07%

Vitamíny:

Vitamín A 22000UI/kg

Vitamín D3 1500UI/kg

 

Velikosti balení: 3 kg, 12 kg

 

KRMIVA ROYAL CANIN

Inovace jménem NEW EXCLUSIVE SAVOUR

Řada krmiv MAXI SIZE HEALTH NUTRITION využívá této nové technologie, která od nynějška zaručuje výjimečnou úroveň chutnosti, které bylo dosaženo bez přídavků tuků; této úrovně bylo dosaženo použitím vysoce kvalitních surovin, výživných látek a nových speciálních a okamžitě rozeznatelných přírodních příchutí. Krmivo MAXI SIZE HEALTH NUTRITION proto nyní může uspokojit požadavky všech psů velkých plemen, a to i těch nejvybíravějších jedinců.

 

Struktura a tvar na míru.

Krokety plně odpovídají zásadám Health Nutrition. Jejich tvarem, jejich strukturou a velikostí jsou krokety krmiv MAXI SIZE HEALTH NUTRITION perfektně přizpůsobeny chrupu psů velkých plemen. Jsou vytvořeny tak, aby braly v úvahu významné faktory jako sílu stisku a způsob uchopení, které se liší podle věku. Krokety pro štěňata a zralé psy jsou měkké a dají se zvlhčit, takže se aktivně účastní ve výživě psa.

 

Optimální konzervace.

Krokety MAXI SIZE HEALTH NUTRITION jsou baleny v obalech s kontrolovanou atmosférou. Tato technologie, vyvinutá exkluzivně firmou Royal Canin, zajišťuje dokonalou konzervaci všech výživných látek, vitamínů a ochucovadel.

 

Hlavní problém psů velkých plemen: trávení

Kvůli jejich anatomickým a fyziologickým rysům mají psi velkých plemen sníženou toleranci trávení (tolerance trávení odráží schopnost psa trávit potravu) než malí psi. Tato citlivost se občas projevuje jako vlhká, měkká, objemná a zapáchající stolice. Je nezbytné podávat krmivo, které zajistí větší bezpečnost zažívání.

 

Příčiny této citlivosti:

Menší trávící ústrojí (2,8% tělesné hmotnosti) než u malých psů (7% tělesné hmotnosti), jehož typickým rysem je snížená tolerance trávení.

Vyšší propustnost tenkého střeva a nižší absorpce sodíku vede k vlhčí a měkčí stolici.- Delší fermentace (kvašení) zapříčiněná pomalejším průchodem tlustým střevem.

 

ACTI-DIGEST NEW FORMULA

Inovace pro zajištění bezpečného trávení.

Omezení fermentace v tlustém střevě: Kvalitní semletí surovin zlepšuje jejich stravitelnost a snižuje množství nestrávených zbytků, které by mohly kvasit v tlustém střevě.

Ochrana střevní sliznice: Obsah vlákniny (frukto-oligo sacharidů) a nerozpustné minerály jsou nepostradatelné pro vyváženou střevní flóru.

Lepší konzistence stolice: Dužina z cukrové řepy a postupně fermentovatelná vláknina usnadňují průchod trávícím ústrojím a zlepšují konzistenci stolice.

 

Díky ACTI-DIGESTu má celá řada MAXI SIZE HEALTH NUTRITION zvýšenou bezpečnost trávení, zajištěnou s každým krmením.

 

IMMUNITY BOOSTER

Speciální složení pomáhá vytvářet a zvyšovat obranyschopnost štěněte obřího plemene.

Patentovaný synergický komplex antioxidantů (vitamíny E a C, taurin, lutein) pro posílení imunitního systému.

Mannan-oligosacharidy pro stimulaci výroby protilátek ve střevním hlenu pro omezení tvorby patogenních bakterií ve střevech.

Frukto-oligosacharidy pro vyváženou střevní flóru.

Mastné kyseliny nezbytné pro tvorbu srsti a kůže a s protizánětlivým účinkem na střevní hlen.

Vitamín A a biotin pro tvorbu kožních buněk.

Chelated zinc pro hojení.

Diskuze k výrobku

Vložit příspěvek

 

Vyhledávání

Filtr výrobce

Nejprodávanější výrobky

Royal Canin Boxer

Royal Canin Boxer

Cena s DPH: 555,00 Kč

detail...

Royal Canin Boxer Junior

Royal Canin Boxer Junior

Cena s DPH: 634,00 Kč

detail...

Royal Canin Kokr 3 kg

Royal Canin Kokr 3 kg

Cena s DPH: 555,00 Kč

detail...

Royal Canin Bulldog Junior

Royal Canin Bulldog Junior

Cena s DPH: 634,00 Kč

detail...

Royal Canin Medium Adult

Royal Canin Medium Adult

Cena s DPH: 517,00 Kč

detail...

Aktuální článek

Gekončík

Gekončík

22.5.2018

Rychlý kontakt

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi zodpovíme Vaše telefonické nebo e-mailové dotazy.

tel.: 604 991 320
e-mail: obchod-ZAVINOVADLO:vyjedenamiska.cz

Nově nás najdete také na:

Vyjedená miska na Facebooku

PRODEJNA V KAZNĚJOVĚ OTEVŘENÁ... celý článek

NOVINKA NA PRODEJNĚ KAZNĚJOV... celý článek

Krmiva a chovatelské potřeby Vyjedená miska Plzeň
vyrobilo AG25 2010
0