Proplan Puppy Large Breed Athletic

Proplan Puppy Large Breed Athletic

Vyberte produkt:

3 kg 480,00 Kč vč. DPH
12 kg 1 200,00 Kč vč. DPH

Kompletní a vyvážené krmivo s jehněčím masem a rýží pro štěňata psů velkých atletických plemen.

Dotaz k výrobku Odeslat e-mailem Zpět

Kompletní výživa a ochrana pro štěňata velkých plemen atletického typu

Receptura PRO PLAN Puppy Large Athletic* byla speciálně vytvořená pro štěňata velkých plemen atletického typu. Vyrobena z vysoce kvalitního jehněčího masa a rýže, jako hlavních složek, poskytuje štěňatům každodenní kompletní výživu a ochranu. Je vyvinutá tak, aby pokrývala specifické požadavky na vysoký obsah bílkovin a energie, důležitý pro vývoj a udržení svalové hmoty štěňat atletických plemen.

 

Receptura PRO PLAN Puppy Large Athletic s OptiStart poskytuje štěňatům velkých plemen atletického typu vše, co štěně potřebuje pro vybudování silného imunitního systému, pro zdravou kuži a srst a poskytuje dostatek energie. Představuje optimální start pro vývoj celoživotní přirozené obranyschopnosti.

 

Atletická plemena psů:

 

Afgánský chrt, Aidi, Argentinská doga, Barzoj, Boseron, Belgičtí ovčáci, Bergamský ovčák, Bílý švýcarský ovčák, Bobtail, Boxer, Briard, Černý teriér, Dalmatin, Deerhound (Skotský jelení pes), Dobrman, Flanderský bouvier, Francouzský ohař, Greyhound, Ibizský podengo, Italský ohař, Italský spinone, Irský vlkodav, Německá doga, Německý ohař, Německý ovčák, Ovčarka (Jihoruský ovčák), Pointři a lehká plemena ohařů, Polský/Maďarský chrt, Rhodézský ridgeback, Saarloosův vlčák, Saluki (perský chrt), Setři (Anglický, Irský, Červenobílý, Gordon), Sloughi, Španělský galgo, Velký knírač, Výmarský ohař

 

ATHLETIC - zvýšená hladina bílkovin a tuků a vitamíny skupiny B poskytují dostatečné množství energie pro růst štěňat velkých plemen atletického typu.

S vysoce kvalitním kuřecím masem a rýží jako hlavními složkami.

Obsahuje DHA, omega 3- mastné kyseliny, které se přirozeně nacházejí v mateřském mléce, podporují vývoj mozku a zraku.

Přirozené protilátky z mateřského mléka prokazatelně zlepšují imunitní odpověď o 50%.

Přirozené protilátky také podporují správnou rovnováhu mezi „dobrými“ a „špatnými“ bakteriemi trávicího traktu a pomáhají chránit choulostivý trávicí systém.

Optimální hladiny vápníku, fosforu a ostatních minerálů pro vývoj silné kostry a zubů.

Vysoce kvalitní bílkoviny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály podporují pevnou a elastickou kůži a hustou srst, které tak chrání organismus před vlivy vnějšího prostředí.

 

 

Složení:

 

Jehněčí maso (19%), rýže (17%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřičný lepek, kukuřice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), vedlejší výrobky z jater, dehydrované bílkoviny z lososa, řepná dužina, sušená vejce, rybí tuk, pivovarské kvasnice, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, chlorid sodný, minerální látky, L-lysin, mlezivo, DL-methionin. Síran měďnatý pentahydrát (měď = 12 mg/kg), síran zinečnatý (zinek = 180 mg/kg), seleničitan sodný (selen = 0,15 mg/kg). Vitamín A 21000 m. j. /kg, vitamín D3 1600 m. j. /kg, vitamín E (?-tokoferol) 280 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, vitamíny skupiny B 200 mg/kg, taurin 1000 mg/kg.

 

S antioxidantem " směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu.

 

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 32,0%, tuk 17,0%, popel 7,0%, vláknina 2,0%, vápník 1,2%, fosfor 1,0%, vlhkost 8,5%.

 

Velikost balení: 3 kg, 7,5 kg, 15 kg.

 

 

PRO PLAN Puppy pro štěňata velkých plemen

Již v dávných dobách začal člověk šlechtit velká plemena psů pro jejich sílu nebo rychlost. Výsledkem těchto dvou rozdílných cílů šlechtění jsou dva rozdílné konstituční typy plemen: robustní a atletický. Výsledky nedávných výzkumů ukázaly, že tyto dvě skupiny plemen mají velmi odlišné charakteristiky a také nutriční požadavky.

 

Například velká plemena robustního typu mají více tukové tkáně a je u nich důležité sledovat příjem energie, aby se předešlo nadváze. Naopak psi velkých plemen atletického typu mají vyšší energetické nároky spojené s vyšším stupněm aktivity a vyžadují vyšší přísun energie v potravě. I v klidu spotřebují psi atletického typu více energie, než psi robustní.

 

Nyní vyvinuli veterináři a odborníci na výživu společnosti Purina nové receptury Large Breed Puppy Robust a Athletic, které splňují energetické požadavky uvedených typů plemen.

Diskuze k výrobku

Vložit příspěvek

PROPLAN

Autor: N.

Krmivo PROPLAN je bezva, jsem s ním spokojená a můj pejsek také. Má krásnou lesklou srst.

ROZVOZ V PLZNI ZDARMA JE SUPER!!!!

 

Zdraví N.

13.4.2011 14:26:09

 

Vyhledávání

Filtr výrobce

Aktuální článek

Gekončík

Gekončík

22.5.2018

Rychlý kontakt

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi zodpovíme Vaše telefonické nebo e-mailové dotazy.

tel.: 604 991 320
e-mail: obchod-ZAVINOVADLO:vyjedenamiska.cz

Nově nás najdete také na:

Vyjedená miska na Facebooku

PRODEJNA V KAZNĚJOVĚ OTEVŘENÁ... celý článek

NOVINKA NA PRODEJNĚ KAZNĚJOV... celý článek

Krmiva a chovatelské potřeby Vyjedená miska Plzeň
vyrobilo AG25 2010
0