Příprava na štěňátko krok za krokem.

Příprava na štěňátko krok za krokem.

Ještě před příchodem Vašeho nového štěňátka je dobré si najít svého veterinárního lékaře, kam se následně vypravíte. Nejlepší jsou doporučení od známých nebo kolegů. A dále je potřeba vytvořit Vašemu pejskovi bezpečný domov, ať venku, nebo uvnitř bytu či domku. K tomu Vám pomůže snížit se na úroveň ve které se štěně pohybuje a rázem budete mít jasno (kabely, květiny, schody, balkón, díry v plotě, pozor na umístění hnojiv na zahradě, jedovaté keře a pod.)

 

ZÁKLADNÍ VÝBAVA, kterou je dobré pořídit ještě před příchodem nového štěňátka jsou misky na krmivo a vodu. Doporučujeme nerezové, které vydrží i hravost stěňátka a touhu vše kousat a dozajista jsou hygieničtější. Mističky umístěte tam, kde bude Vaše štěně jíst. Podložka pod misky je výhodou!!!

Se zvykáním na obojek a vodítko je dobré začít co nejdříve i když procházky se štěňátkem je třeba odložit až po kompletním očkování. Vodítko i obojek vybírejte pro začátky spíše lehčí s menší karabinkou, ať příliš netíží a nepřekáží.

Štěně potřebuje pohodlný pelíšek na klidném místě, bez průvanu. Díky pelíšku má pejsek své místo a může se cítit v novém prostředí bezpečněji. Doporučujeme do pelíšku umístit kus látky nebo hračku ze svého původního domova, z kterého bude cítit matku a své sourozence.

Kartáč vbírejte dle plemene (dlouhosrstá nebo krátkosrstá) a snažte se jej pravidelně používat, ideálně denně. Pejsek si tak zvyká jak na kartáčování, tak na doteky lidí.

Jako první hračky, vybírejte gumové, které jsou velmi trvanlivé. Hračky jsou velmi užitečné zvláště při výměně zubů Vašeho pejska a na zabavení, čímž snižujete riziko devastace Vašeho bytu apod. Jako prevence proti okusování nábytku doporučujeme spreje proti okusu, které naleznete také v nabídce na www.vyjedenamiska.cz.

NĚKOLIK RAD NALEZNETE I V NAŠÍ KNIŽNÍ NABÍDCE

vloženo 24.11.2011

Zpět na seznam článků

Vyhledávání

Filtr výrobce

Nejprodávanější výrobky

Gran Carno Adult  400 g

Gran Carno Adult 400 g

Cena s DPH: 39,00 Kč

detail...

Vitakraft tyčinka 1 ks 12g

Vitakraft tyčinka 1 ks 12g

Cena s DPH: 23,00 Kč

detail...

Kuře v plechu 855g

Kuře v plechu 855g

Cena s DPH: 73,00 Kč

detail...

Pivovarské kvasnice

Pivovarské kvasnice

Cena s DPH: 85,00 Kč

detail...

Aktuální článek

Gekončík

Gekončík

22.5.2018

Rychlý kontakt

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi zodpovíme Vaše telefonické nebo e-mailové dotazy.

tel.: 604 991 320
e-mail: obchod-ZAVINOVADLO:vyjedenamiska.cz

Nově nás najdete také na:

Vyjedená miska na Facebooku

PRODEJNA V KAZNĚJOVĚ OTEVŘENÁ... celý článek

NOVINKA NA PRODEJNĚ KAZNĚJOV... celý článek

Krmiva a chovatelské potřeby Vyjedená miska Plzeň
vyrobilo AG25 2010