Křečci a jejich chov - Grada

Křečci

Vše o chovu křečků

Dotaz k výrobku Odeslat e-mailem Zpět

Křečci a jejich chov je publikace obsahující nejen informace o tom, co vše kreček ke spokojenému životu potřebuje, ale část knihy je věnována i malému "atlasu" křečků a radám zkušených českých chovatelů.

Chov křečků je velice pestrý a stále vznikají nové druhy, což je nejlepším důkazem oblíbenosti tohoto milého a užitečného zvířátka. Z předkládané publikace se začínající i zkušenější chovatel křečků dozví vše potřebné, aby se dokázal o své svěřence řádně postarat a aby mu jejich chov přinášel co nejvíce radosti. Autoři vycházejí z vlastních dlouholetých chovatelských zkušeností, které obohacují o aktuální poznatky uváděné v odborné literatuře.

Kniha vám pomůže rozhodnout, který křeček je pro vás nejlepší, poradí, kde a jak křečka koupit nebo odchytit (včetně související předpisů). Dozvíte se mnoho zajímavého o životě křečků ve volné přírodě, naučíte se těmto zvířátkům rozumět a správně s nimi manipulovat. Maximální pozornost je samořejmě věnována pravidlům péče: chovná zařízení (výstavba a vnitřní vybavení ubikací), vhodné krmení, hygiena chovu, péče o zdraví a první pomoc křečkům. Zvláštní oddíly informují o chovu a plemenitbě. Poskytované rady odpovídají situacím, do nichž se může chovatel u nás dostat, což je velké plus této knížky oproti překladům zahraničních prací. Dalším kladem je, že se nezabývá jen křečkem zlatým, ale i řadou méně známých druhů, které si rozhodně zaslouží, abychom o nich věděli více. Malý atlas křečků podrobně charakterizuje devatenáct odrůd křečků, vykládá také základy genetiky, historií chovu a pravidla vystavování.

Publikace je bohatě ilustrována množstvím barevných fotografií, nechybí praktický rejstřík, slovníček odborných pojmů, seznam další doporučené odborné literatury, seznam časopisů a webových stránek zabývajících se chovem křečků.

 

ů.

Diskuze k výrobku

Vložit příspěvek

 

Vyhledávání

Filtr výrobce

Aktuální článek

Gekončík

Gekončík

22.5.2018

Rychlý kontakt

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi zodpovíme Vaše telefonické nebo e-mailové dotazy.

tel.: 604 991 320
e-mail: obchod-ZAVINOVADLO:vyjedenamiska.cz

Nově nás najdete také na:

Vyjedená miska na Facebooku

PRODEJNA V KAZNĚJOVĚ OTEVŘENÁ... celý článek

NOVINKA NA PRODEJNĚ KAZNĚJOV... celý článek

Krmiva a chovatelské potřeby Vyjedená miska Plzeň
vyrobilo AG25 2010
0